Kurumsal

Hakkımızda

Profil Algeria demir çelik sektöründe Dekinsan Grup olarak Cezayir’in Vahran’da (Oran) şehrinde; 3760 m² açık alan, 6240 m² kapalı alanı ile 10.000 m²lik bir alanda faaliyet göstermektedir. İnşaat sektöründe aktif olarak değer ürettiğimiz bu bölgede başta Afrika olmak üzere tüm dünyaya birçok alanda hizmet vermekteyiz.

Firmamız; sektördeki talep ve beklentileri tecrübe ve konuya uzman bakışıyla objektif biçimde değerlendiren, rekabet koşulları ve bilinç düzeyi artmış, ticari ahlakından ve kaliteden asla ödün vermeyen, müşterilerinin değişen istek ve beklentilerine duyarlı; sürekli kendisini yenileyen ve iyileştiren anlayışıyla sektörün önde gelen kuruluşlarındandır

Profil Algeria kuruluşundan bu yana, sektördeki deneyimini ve başarısını “kalite, hizmet ve sürdürülebilirlik” kavramlarıyla birleştirerek, zamanında hizmet anlayışıyla faaliyet gösteren bir anlayışa sahiptir.

Profil Algeria müşterilerimizi ve onların beklentilerini tüm süreçlerimizin merkezinde tutar, haklarını gözetir ve onlara değer katan anlayışıyla boru profil malzemelerinden hadde ürünlerine varıncaya aylık 10.000 ton üretim kapasitesi ile en kapsamlı alışverişin adresi, diğer hizmetleri de dahil en doğru çözüm ortağınız olarak siz değerli müşterilerine merkez ve depo şubelerinden destek olmaktadır

Kaliteden ödün vermeyen, güncel gelişmeleri yakından takip eden; yenilikçi ve çevreye duyarlı Profil Algeria müşteri odaklı yaklaşımı ile çözüm ortaklarına hızlı, hesaplı ve kaliteli hizmet veren bir firmadır.

Profil Algeria ürünlerimizi siz değerli müşterilerimizin beklentilerine ve ihtiyaçlarına göre paketlenmiş olarak, kişiye özel ve toptan olarak; gerektiğinde özel boy ve ölçülerde teslim etmekteyiz.

Her türlü siparişiniz, bilgi-döküman ihtiyacınızda ve stok durumu ile ilgili olarak her zaman çağrı merkezimizi arayabilir ve en uygun fiyat seçeneklerini alabilirsiniz.

Vizyon

Profil Algeria’nın yüksek kalite anlayışı ile dünya boru, profil ve özel şekilli profil pazarına yön veren bir marka olmasını sağlamak, geliştirilecek yenilikçi ürünlerle insan sağlığının korunmasına katkıda bulunmak, çalışanlarımız, tedarikçilerimiz, müşterilerimiz ve firma ile ilgili tüm bireylerin kendilerini Profil Algeria ailesi çatısı altında olduklarını hissettirmektir.

Çalışanların sağlığından, güvenliğinden ve kaliteden ödün vermeden, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yenilikçi ürünler üreterek, müşterilerimizin zamanına ve sipariş haklarına özen göstererek, müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini sağlamak.

Kalite Belgelerimiz

© 2020 Profil Algeria || Tüm Hakları Saklıdır.
Q Brand